Te Koop & Te huur @ Banneuxwijk, Godsheide, Kuringen, Kiewit .

 
 
Affiche-huis-te-koop-25x35-cm_188404_000.jpg

Immo Kantoren

Beste immomakelaar

Wij als vzw banneuxwijk merken dat er meer en meer huizen /appartementen komen te koop staan in onze wijk .
Wij willen jullie dan ook helpen om deze aan de man te brengen . Wij vragen 5€ per maand of 55€ per jaar

We zullen dan ook een foto door jullie bezorgd aan ons posten op een aparte pagina op onze site en dan delen naar FB . Als men dan klikt op deze foto komt men op uw site uit .
U kan panden doorsturen van banneuxwijk, godsheide, Kuringen, Kiewit en dit naar het email verhuur@banneuxwijk.be

Tot snel


Prive personen

Beste volger

Vanaf heden kan u als uw huis/ appartement wil verhuren of verkopen ook bij ons terrecht .
Wij posten dan uw Foto’s (Max 4) en een korte beschrijving (Max 6 regels ) op een aparte pagina
We delen dan deze pagina via FB.
We vragen dan wel 10€ per maand want wij moeten alles ingeven , let op ook immokantoren mogen op de pagina ook huizen en appartementen te huur/koop zetten

email verhuur@banneuxwijk.be

Tot snel

Affiche-huis-te-koop-25x35-cm_188404_000.jpg

© Banneuxwijk.be : info@banneuxwijk.be.  voor verkeer kan u mailen naar Graagtraag@banneuxwijk.be. Finaceel penningmeester@banneuxwijk.be Verhuur materiaal ; Verhuur@banneuxwijk.be Snel rijk worden : Lotto@banneuxwijk.be Toe treden tot het bestuur : Bestuur@banneuxwijk.be Samen werken met Banneuxwijk.be : Samenwerken@banneuxwijk.be. Avondmarkt@banneuxwijk.be Vrijwilliger voor te helpen op evenementen : Vrijwilliger@banneuxwijk.be.