Garage Boden

logo NL slagzin.png
image002.png
Garage Boden Hasselt  Herkenrodesingel 4 3500 Hasselt   Tel.: 011 21 18 10

Garage Boden Hasselt

Herkenrodesingel 4 3500 Hasselt

Tel.: 011 21 18 10

Dank zij een gepassioneerd en getalenteerd team levert Garage Boden een brede waaier aan kwalitatieve en innovatieve automotive oplossingen en streven wij naar een lange termijn WIN-WIN relatie met onze trouwe klanten.

U kan bij ons terecht voor:

  • Verkoop nieuwe en occasiewagens 

  • Overname van uw huidige wagen

  • Onderhoud en herstelling van uw wagen

  • Multimerk carrosserie afdeling

Garage Boden Tongeren   Luikersteenweg 204 3700 Tongeren   tel.: 012 39 08 50

Garage Boden Tongeren

Luikersteenweg 204 3700 Tongeren

tel.: 012 39 08 50


OPENINGSUREN

Sales After-sales:

Maandag – vrijdag: 09u00 – 19u00 Maandag – vrijdag: 08h00 – 18h00

Zaterdag: 10u00 – 17u00 Aftersales.hasselt@garageboden.be

Sales.hasselt@garageboden.be aftersales.tongeren@garageboden.be

Sales.tongeren@garageboden.be


Magazijn:

Maandag – vrijdag: 09u00-17u00

011 26 50 95

Magazijn.hasselt@garageboden.be

012 39 08 56

magazijn.tongeren@garageboden.be

website : Garage Boden

Facebook