Archief Juni 2013

OKRA Hasselt-Banneux bezoekt politie HAZODI

ARMAND JORIS

Op dinsdag 25 juni brachten de Okra-leden een bezoek aan HAZODI onder de toren.Het bezoek begon met een film van een klein half uur over al de aspecten en opdrachten van het politiecorps.

LEES MEER...

Kindercampus Mozaïek voert Fairplaybeker in

VRIJDAG 28 JUNI 2013 14:29 

In de maanden mei en juni namen de kinderen van het 5de en 6de leerjaar van Kindercampus Mozaïek deel aan een klasvoetbalcompetitie. Zowel jongens als meisjes voetbalden voor de eer van hun klas. 

LEES MEER...

Brug van Kempische steenweg gaat donderdagnacht dicht(+video)

WOENSDAG 26 JUNI 2013 15:26 

In de nacht van donderdag op vrijdag zal de brug op de Kempische Steenweg dicht gaan voor onderhoudswerken aan het wegdek. Het asfalt wordt gedeeltelijk vernieuwd.

LEES MEER...

Liefde voor het leven

MAANDAG 24 JUNI 2013 17:19 

We vragen om voor het volgende evenement te stemmen op de site van HBVL.be. Patrick Rouwet en zijn vrouw zijn dit jaar 10 jaar gehuwd en willen dat in stijl vieren. Het gezin woont op de Banneuxstraat en neemt als enige (van Hasselt) deel aan deze wedstrijd. Wie wil kan stemmen op de volgende link. Dus wij roepen iedereen op om te stemmen en zodoende dit koppel te steunen. En wie weet mag je dan mee feesten :) 

Warme oproep 

MAANDAG 24 JUNI 2013 17:14 

In april ontvingen verschillende jongeren uit onze parochie hun vormsel. Voor de meesten van hen, en voor de ouders, was dat een hele ervaring ! Vanaf september 2013 start een nieuw catechesejaar. Jongeren geboren in het jaar 2001 kunnen meestappen in een voorbereidend jaar om op zondag 4 mei hun Vormsel te ontvangen. Hiervoor organiseert het catecheseteam voor de ouders een info- en inschrijvingsavond op maandag 24 juni in de kerk van de Banneuxwijk vanaf 20u ! Voor info tel 011 72 38 87 Moniek Martens.

Geslaagde Bokrijkdag voor vijfdeklassers kindercampus Mozaïek

ZONDAG 23 JUNI 2013 10:52 

Op de zonnigste dag van de week trok het vijfde leerjaar per fiets naar Domein Bokrijk om te genieten van een prachtige dag. De fietstocht verliep vlot, mede dankzij de begeleidende ouders.

LEES MEER...

OKRA trefpunt Banneux wandelt in Sankt Vith

ZONDAG 23 JUNI 2013 10:44 

Op dinsdag 18 juni nam het trefpunt Hasselt Banneux deel aan de zomerwandeling van OKRA-Limburg in het mooie maar heuvelachtig stadje Sankt Vith.

LEES MEER...  

Toverfluiters schenken geld voor boccia ballen aan Tevona

DINSDAG 18 JUNI 2013 15:27 

In de voorbereiding naar hun grote viering werkten de leerlingen van de godsdienstklas van het 6de studiejaar van ‘De Toverfluit’ uit Hasselt samen rond de thema’s ‘naastenliefde, dromen, samenwerking en talenten’.

LEES MEER...

GP Hasselt een succes 

DINSDAG 18 JUNI 2013 15:07 

Op 16 juni was er weer de jaarlijkse grote prijs waterski van de stad Hasselt aan de Nijverheidskaai. Het was weer eens een schot in de roos, dankzij het mooie weer en de goede organisatie, want deze heeft met meer randanimatie aan toeschouwers gedacht.

LEES MEER...

80-jarige Georges Conaert fietst nog dagelijks

VRIJDAG 14 JUNI 2013 15:28 

Deze kwieke 80-jarige Georges Conaert is in de naoorlogse jaren begonnen met wielrennen. "Het was nog echt fietsen. Men moest nog zelf aan de fiets sleutelen en ook nog trachten te winnen", vertelt hij mij. Maar een aantal jaren later moest Georges noodgedwongen gaan werken. Maar hij bleef fietsen.

LEES MEER...

50 jaar De Berk met knalfeest gevierd

DINSDAG 11 JUNI 2013 15:01 VITAL

Afgelopen zaterdag was er een feest op onze wijk. School de Berk bestaat 50 jaar. Dat hebben ze gevierd met een schoolfeest. Vanaf 13 uur kon je er terecht om te genieten van optredens van de kinderen, kijken naar de geschiedenis van de school en zoveel meer. Het was een geslaagde dag.

Dienst Wijkmanagement drinkt met de buren

DINSDAG 11 JUNI 2013 06:35 

Ter gelegenheid van de Europese 'Dag van de Buren' werd een gezellige buurtbijeenkomst georganiseerd aan het kerkplein in Banneux.

LEES MEER...

Klas van juf Ellen bezoekt Volkstuinen Banneuxwijk

DINSDAG 11 JUNI 2013 06:29 

In mei bezochten de kinderen van juf Ellen van school De Berk de Volkstuinen in de Banneuxwijk. Ze leerden iets meer over de groenten en genoten van geur en smaak van de tuin. 

LEES MEER...  

School De Berk wordt 50 jaar en dat moet gevierd worden!

DONDERDAG 06 JUNI 2013 06:18 

Van harte welkom op zaterdag 8 juni!
Ons gouden jubileum willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan zodat ons schoolfeest op zaterdag 8 juni een heel bijzondere editie zal worden. School De Berk bestaat 50 jaar en dat willen we allemaal samen met jullie op een speciale manier vieren.

LEES MEER...

Kindercampus Mozaïek verrast directie van 90 jaar

DONDERDAG 06 JUNI 2013 06:11 RIK LEMMENS

In een stralend zonnetje bezorgden kinderen en personeel van Kindercampus Mozaïek de directie een leuke attentie ter gelegenheid van hun 40ste en 50ste verjaardag.

LEES MEER...